Išlaisvinkite savo klinikos potencialą

MEDIT – tai paprastas kelias į skaitmeninę odontologiją. Mūsų naujovės pagerins jūsų pacientų potyrius.

Kaip galime sukurti produktą, pranokstantį vartotojų vaizduotę? Pradėkite dirbti su MEDIT šiandien ir išlaisvinkite savo klinikos potencialą. 

Mes tikime, kad skaitmeninė odontologija išlaisvins jūsų klinikos potencialą. Įsivaizduokite, kaip skaitmeninė odontologija gali pakeisti jūsų, pacientų ir jūsų laboratorijos partnerių gyvenimą. Kad tai įgyvendintų, MEDIT niekada nenustoja tobulinti skenavimo sistemų ir nuolat atnaujina produktus.

Iki 2 kartų
greitesnis

245g
lengvumas

UV-C LED
dezinfekavimas

180°
apsukami galiukai

Nuotolinis
valdymas

Atjungiamas
laidas

Medit i700

MEDIT „i700“ – tai raktas, atrakinsiantis klinikos potencialą su galinga technine įranga ir išmania programine įranga.

Skenavimas su MEDIT „i700“ labai patogus ir odontologui, ir pacientui.

Medit i700 specifikacijos

Reikalavimai sistemai

MEDIT – junk ir skenuok

Kitaip nei daugumą rinkoje esančių skenerių, MEDIT „i700“ galima tiesiogiai jungti prie kompiuterio maitinimo kabeliu, nenaudojant maitinimo šakotuvo ir papildomų laidų. Ši nauja MEDIT „i700“ funkcija pagerina mobilumą ir priežiūrą.

(Minimalūs reikalavimai sistemai: C tipo USB / USB maitinimas 5 V, 3 A maitinimo palaikymas.)

Medit Link

„Medit Link“ – tai jums atvira sistema.

Skenuokite naudodami išmaniąsias funkcijas ir programas, pritaikytas odontologinėms procedūroms. Pagerinkite pacientų konsultavimą, kad galėtumėte pasiūlyti geresnes gydymo galimybes. Pagerinkite bendravimą su laboratorijomis, naudodami tikralaikę sistemą.

MEDIT yra viena iš greičiausiai programinės įrangos atnaujinimus pateikiančių įmonių. Atnaujinę programinę įrangą naudotojai turės atnaujintą, geriau veikiantį skenerį su naujomis funkcijomis.