CAD / CAM įranga

Medžiagos

3D spausdintuvai

Medžiagos

Exocad -

Programinė įranga

Garnitūriniai dantys

Laminatės

Frezuojami blokai

(frezavimo sistemoms)

Traukos | Mikrovarikliai

kita įranga ir medžiagos

Keramika

Kiti priedai

Keramikos krosnys

Kiti priedai

 

Profesionali įranga dantų technikos laboratorijoms. Keramikos krosnys, mikrovarikliai, medžiagos laboratorijoms. (mygtukas į vidinį puslapį). Vidinio puslapio tekstas: „Zubler“- daugiau nei 40 metų gamina bei tiekia įrangą, skirtą dantų technikos laboratorijoms, yra rinkos lyderiai. „Zubler“ –  Vokiškos kokybės įrenginiai, palengvinantys dantų technikų kasdienybę ir užtikrinantys aukščiausią rezultatą.

Plačiau

 

Skaitmeninės dantų technologijos kuria pridėtinę vertę dantų technikos laboratorijoms, odontologams bei pacientams. DGSHAPE kuria CAD/CAM įrengimus, kurių pagalba neįtikėtinai lengvai galite gaminti aukštos kokybės, neįtikėtinai tikslias ir ekonomiškai efektyvias dantų restauracijas. Nesvarbu kokie jūsų poreikiai, , „Roland“ DGSHAPE turi jums tinkamą sprendimą.

Plačiau

 

Sluoksniuojamos keramikos, kompozitiniai dantys bei laminatės, keramikos paletės, šviesoje kietėjantys kompozitai. Estetika, kokybė, ilgaamžiškumas. ŽIŪRĖTI PRODUKCIJĄ

Creation Willi Geller – arčiau gamtos. Daugiau nei 20 metų įmonė specializuojasi keramikos gamyboje. Jų gaminama keramika puikiai tinka bet kokio tipo dantų protezų restauracijoms ir leidžia sukurti itin natūralų estetišką rezultatą. Kompozitiniai dantys bei laminatės yra itin tvirtos tiek, kiek tvirti yra natūralūs žmogaus dantys, dovanoti gamtos, tad pacientas gali jausti visišką komfortą bei atrodyti kaip įmanoma natūraliai.

Plačiau

 

Sukurta dantų techniko dantų technikams. Visos Tanaka prekės buvo sukurtos Dr.Asami Tanaka. Visus produktus jis kūrė sau, norėdamas turėti aukščiausios kokybės rezultatą ir sutaupyti kiek imanoma daugiau laiko. Visi produktai buvo tikrinti jo laboratorijoje ir tik tuomet, kada kūrėjas savo rankose turėjo cirkonio produktą, kuris atitiko visus jo lūkesčius, jis jį nusprendė parduoti ir kitoms laboratorijoms. Tanaka cirkonio produktai garantuoja jums kokybę ir ilgaamžiškumą.

Plačiau

 

Nuo pat įkūrimo 2000 m. „Medit“ dirba siekdama tobulinti ir transformuoti 3D vaizdavimo technologijas tiek pramonėje, tiek odontologijos srityje. Mes stengiamės sukurti aukščiausios kokybės gaminius savo klientams, kartu siekdami sumažinti išlaidas. Taip mes sukūrėme keletą pažangiausių ir pigiausių 3D skenerių rinkoje.

Plačiau

 

Aidite – pati pažangiausia ir inovatyviausia frezavimui skirtų cirkonio oksido blokų gamintoja Kinijoje. Kompanija pati pirmoji rinkoje sukūrė ir į rinką įvedę 3D sluoksniuotus ne tik spalva, bet ir tvirtumu cirkonio oksido blokus. Mes didžiuojamės turėdami galimybę pasiūlyti Jums įsigyti šio gamintojo prekių. Naudojant Aidite cirkonio oksido blokus, jūs turite visas galimybes kurti ir būti išskirtiniais rinkos lyderiais.

Plačiau

 

Naujausios kartos 3D modelių spausdintuvai bei spausdinimo medžiagos.  (mygtukas į vidinį psl.) Naujausios spausdinimo technologijos, medžiagų įvairovė bei kokybė – kasdieninis Veltz tiksas. Atsižvelgiant į tai, mes jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės ir pažangiausios technologijos 3D spausdintuvus, kurie atitiks jūsų poreikius. Tobulėkime kartu!

Plačiau

 

Eurocem srl yra jauna ir dinamiška įmonė, kuri gamina įranga dantų technikos laboratorijoms.Mes jums galime pasiūlyti smėliasrautes, garų apparatus, modelių apdirbimo įrengimus bei kitus įrengimus, pagamintus Italijoje.

Plačiau

2011 m. „Asiga“ pristatė pirmąjį „LED“ pagrindu veikiantį „DLP 3D“ spausdintuvą ir pradėjo naudoti savo sukurtą technologiją, gamindama įvairių modelių 3D spausdintuvus odontologijos rinkai.

„Asiga“ projektuoja ir gamina visus produktus Sidnėjuje, Australijoje. ASIGA gamykloje bei produktų plėtros skyriuje dirbantys inžinieriai bei kiti specialistai užtikrina nuolatinius atnaujinimus ir nesibaigiantį tobulėjimą!

Plačiau

Imes-icore  įmonė įkurta 2002 metais ir šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 143 kvalifikuotų darbuotojų.

Imes-icore siūlo standartines frezuojamų įrengimų komplektacijas bei individualiai komplektuojamas frezavimo mašinas, kurios atitiks bet kokius jūsų lūkesčius.

Frezavimo įrengimai jau yra išbandyti ne vienoje laboratorijoje. Kompanija nuolatos ieško naujausių technologinių sprendimų, to pasekoje rinką papildydama vis naujais produktais.

Plačiau

 

Dinamiški ir inovatyvūs CAD/CAM programinės įrangos sprendimai, nuolatatinis tobulėjimas – kiekvienos dienos užduotis.

Plačiau