Naujasis MEDIT „i500“:
pridėtinė vertė, našumas ir produktyvumas

Dėl šių savybių intraoralinį skenerį įtraukti į savo darbo procesą bus lengva ir greita. „i500“ gamintojas sukūrė galvodamas apie vertę jo naudotojams.

Aukšta investicijų grąža

Skeneris „i500“ sukurtas turint omenyje didelę investicijų grąžą. Įrenginio dizainas ir programinė įranga leidžia atlikti darbus neprilygstamai našiai ir už labai konkurencingą kainą.

Lankstumas

„i500“ naudoja atviros architektūros sistemą, todėl 3D failus galima eksportuoti iš „MeditLink“ programos ir jais dalintis su savo pageidaujama laboratorija, taip pat lengva perkelti failus ir stebėti savo pažangą per visą darbo eigą.

Įspūdingas greitis

Įrenginyje naudojamos dvi sparčiai veikiančios kameros, todėl „i500“ dirba greitai ir efektyviai. Skenavimą bet kuriuo metu galite nutraukti ir vėl sklandžiai tęsti – sistema atpažins, kur pabaigėte darbą.

Bepudrė sistema

Įprastais atvejais skenuojant „i500“ nereikia naudoti pudros, todėl procesas yra tolygus ir malonus pacientui.

Kompaktiškas antgalis

Kompaktiškas „i500“ antgalis yra naudingas tiek odontologui, tiek pacientams, nes padidėja skenerio manevringumas, o pacientai jaučiasi patogiau.

Valdymas vienu mygtuku

Vienintelis „i500“ mygtukas leidžia vartotojui bet kuriuo metu pradėti ar sustabdyti skenavimą neliečiant kompiuterio. Spustelėkite mygtuką vieną kartą norėdami pradėti procesą, o kitą kartą – sustabdyti. Baigę skenuoti, palaikykite mygtuką įspaustą – pereisite į kitą skenavimo etapą.

Aukšta raiška

„i500“ generuoja realistiškus, didelės raiškos ir detalius vaizdus, leidžiančius atskirti danties struktūrą ir minkštuosius audinius, kad būtų lengviau identifikuoti preparacijos laiptelius ir neigiamus kampus.

Ryškios spalvos

Skeneris „i500“ generuoja tikslių spalvų vaizdus, kuriuose nesunkiai galima atskirti minkštuosius audinius, apnašas ir dantis.

Vaizdo įrašo tipas

Įrenginys vaizdą fiksuoja dviem kamerom, padarydamas daugybę kadrų per vieną sekundę. Todėl išgausite ryškius ir tikslius vaizdus.

Lengvas

Skeneris „i500“ sveria vos 280 g. Ir yra patogios formos – mums svarbu, kad su įrenginiu dirbdami visą dieną nepavargtumėte.

Tobulas techninės ir programinės įrangos derinys

Naudojimasis “i 500” ir pridedama programine įranga visada yra malonus patyrimas. Įrenginio veikimas lengvai suprantamas visiems vartotojams, šią sistemą paprasta įtraukti į savo praktiką ar laboratorijos darbą.

Patogi vartojo sąsaja

Mūsų programinės įrangos vartotojo sąsaja yra intuityvi ir supaprastinta, todėl galite praleisti mažiau laiko skenuodami ir daugiau laiko diagnozuodami bei gydydami savo pacientus.

Neigiamų kampų analizė

Ši funkcija leidžia jums analizuoti neigiamus restauracijos kampus pagal įvesties kryptį. Įvesties kryptį galite nustatyti dviem (automatiniu arba rankiniu) būdais.

Automatinis lygiavimas

„i500“ skenavimo programinė įranga automatiškai aptinka okliuzijas paprastu sąkandžio skenavimu.

Okliuzijų analizė

Ši funkcija parodo visas viršutinio ir apatinio žandikaulių okliuzijas lengvai perskaitomu spalvotu žemėlapiu.

Zonų užfiksavimas

Galite užfiksuoti pasirinktą nuskenuotą zoną – ją nuspalvinkite ir ji nebus atnaujinama toliau skenuojant. Naudokite šią funkciją užfiksuodami atitrauktas dantenas, nes jos gali sugrįžti į pirminę padėtį. Jūs visada galite apkirpti užfiksuotas zonas. Pašalintas užfiksuotas zonas galima skenuoti pakartotinai.

HD kamera

Nesudėtinga fiksuoti 2D vaizdus su 3D modelio duomenimis ir juos siųsti į laboratoriją.

Medit Link

„Medit“ nauja darbo eigos valdymo ir komunikacijos programinė įranga „Medit Link“ sukurta siekiant pagerinti jūsų darbo našumą. Integruota debesies saugykla ir atvira duomenų architektūra užtikrina, kad jūsų klinikos našumas būtų optimizuotas. Be to, kasdieniai CAD procesai su realaus laiko darbo eigos valdymu ir bendravimo įrankiais taip pat integruoti.

Viena programinė įranga, skirta viskam sujungti
www.meditlink.com

Debesies saugykla

„Medit Link“ yra susieta su debesies saugykla visoms skenogramų rinkmenoms. Skaitmeninėms kopijoms reikia mažiau vietos nei fizinėms, o naudodami mūsų debesies saugyklos sistemą galite lengvai archyvuoti savo skaitmenines skenogramas bei užsakymus, tvarkyti bylas visur, kur tik būsite.

Lengva komunikacija

Integruodami tiesioginio ryšio galimybes galite greitai užduoti savo klientams klausimus, tuo užtikrindami aukščiausios kokybės rezultatus. Tai ne tik padidins jūsų galutinio produkto kokybę, bet ir padės sutaupyti pinigų ir ilgainiui pagerinti klientų pasitenkinimą.

3D peržiūros programa

Atlikę skenavimo procesą „i500“ skenavimo programoje, galite peržiūrėti galutinius duomenis „Medit Link“ 3D peržiūros programoje.

Informacijos suvestinės

Perskaitę „Medit Link“ patogias ir veiksmingas informacijos suvestines lengvai susipažinsite su visų savo duomenų santrauka. Stebėkite visą savo užsakymų informaciją, įskaitant atitinkamas išlaidas, skenogramų tipus ir pacientų apsilankymų skaičių, sklandžiai tvarkydami savo veiklą ir efektyviai bendraudami su savo partneriais.

Darbo eigos valdymas

„Medit Link“ leidžia stebėti darbo eigą nuo užsakymo iki pristatymo ir netgi gali būti susieta su CAD / CAM programine įranga – taip pagerinamas darbo efektyvumas. Su „Medit Link“ galėsite kuo lengviau ir efektyviau valdyti savo darbo eigą ir taip sutaupysite brangaus laiko.

Mokėjimų valdymas

Naudojantis „Medit Link“ mokėjimų valdymo sistema, jums nebereikės nerimauti dėl pamirštų mokėjimų. Tegul sistema tvarko administracines užduotis, o jūs sutelkite dėmesį į savo produktyvumą.

Atsisiųskite Medit Link adresu
meditcompany.com

LENGVAS ŽINGSNIS Į
SKAITMENINĘ ODONTOLOGIJĄ

Specifikacijos

Antgalio dydis

19 x 15.2 mm

Bendras rankenos ilgis

266 mm

Svoris

276g

Vaizdo technologijos

„3D-in-motion“ vaizdo technologija 3D

Spalvos

Spalvų gamos transliacijos vaizdo įrašymas

Jungtis

USB 3.0

Skenavimo plotas

14 x 13 mm

Išbandykite skenerį nemokamai – jį atvešime į Jūsų kliniką ir drauge atliksime skenavimus. Užpildykite šią formą, mes su Jumis susisieksime per vieną darbo dieną.

    Susisiekite, jei domina įrangos bei medžiagų įsigijimas, aptarnavimas arba mokymai

    Apie Medit

    Nuo pat įkūrimo 2000 m. „Medit“ dirba siekdama tobulinti ir transformuoti 3D vaizdavimo technologijas tiek pramonėje, tiek odontologijos srityje. Mes stengiamės sukurti aukščiausios kokybės gaminius savo klientams, kartu siekdami sumažinti išlaidas. Taip mes sukūrėme keletą pažangiausių ir pigiausių 3D skenerių rinkoje.

    Per kelerius metus „Medit“ pasiekė dviženklį metinį augimą kurdama analogų neturinčias technologijas ir kūrybiškus gaminius, kartu siekdama kuo labiau padidinti klientų patogumą. Kurdama savo patentuotas moderniausias technologijas, „Medit“ linki savo klientams ir darbuotojams sėkmės ir augimo galimybių.